Hizmetler

Cnc Kesim

Cnc Kesim

5 eksen CNC teknolojisini kullanarak 3000x2000x700 mm ölçülerine kadar tüm doğaltaş ve mermerleri milimetrik hassasiyetle istenilen şekil ve formda işleyebiliriz.

Mutfak tezgahları, kabartma, dekorasyon, lavabo, duş teknesi, mezar taşı, sütun gövdesi, sütun başlığı, sütun ayağı, heykel, mermer korkuluk, motif işlemeler, mukarnas işlemeler, mermer mihrap, mermer minber, doğaltaş dairesel söveler, oyma rölyef, kabartma rölyef gibi tüm 3 ve 5 boyutlu kesim işleri Tokstone uzmanlığı ile uygulanmaktadır.
 

CNC Kesim - Cnc Router

CNC kesim sert materyallerin kesiminde ve biçimlendirilmesinde kullanılan kesim yöntemidir.  
Hazır teknik resimlerin malzemeye işlenmesi için kullanılan bu kesim bilgisayar yazılımı ile yapılmaktadır. Kesim işlemi sırasında her türlü şekil malzemenin üzerine yapılabilmektedir.
 

5 eksen CNC teknolojisi

Cnc kesim firması Tokstone olarak; ürünleri sizin isteğinize göre gerekli ölçülere kesmek için CNC kesim ebatlama makinalarımızı kullanmaktayız. 5 eksen CNC teknolojisi ile istenilen şeklin kesimini bilgisayar ortamından alarak bire bir pürüzsüz bir şekilde uygulama ve montaja hazır getirilmekteyiz. 

İsterseniz sizin tedarik ettiğiniz mermer ve granitlere veya sizin gönderdiğiniz cad ve cam programlarında çizilmiş dosyalarınız ile fason cnc kesim işlemi yapmaktayız. 

Cnc kesim ve fason Cnc kesim işlerinde; makina parkurumuzdaki CNC router makinalarımız oldukca hassas yapıdadır. Antalya cnc kesim yapan firmamız, Türkiye geneline cnc kesim yapmaktadır.