Hizmetler

Cnc Seramik Kesim

Cnc Seramik Kesim

Waterjet ( Sujeti ) ve CNC köprü kesim teknolojisini kullanarak 30x2000x3000 mm ölçülerine kadar tüm seramik ve porselen ürünleri milimetrik hassasiyetle istenilen şekil ve formda işleyebiliriz. 

120x240 cm seramik ürünlerde CNC desen seramik zemin kaplama, CNC desen seramik duvar kaplama, 45 derece seramik kolon kaplama, seramik tezgahlar, seramik aksesuar, seramik duvar tabloları gibi tüm seramik kesim işleri Tokstone uzmanlığı ile uygulanmaktadır.

İnşaat ve mimarlık sektöründe kullanılmak üzere seramik, mermer, granit, cam gibi malzemelerin dekoratif kesimlerini gerçekleştiririz. Dekoratif seramik kesim işlemlerinizde dilediğiniz şekil ve ölçülerde proje bazlı çalışılarak kesim işlemi sağlanır.
 

Su Jeti kesim 

Tosktone sahip olduğu waterjet kesim teknolojisi ile seramik kesim hizmeti vermektedir.  

Seramik kesimin yanısıra; mermer, granit gibi malzemeler ve bunların kombinasyonlarından oluşan dekoratif ürünlerin tasarımı ve imalatını sujeti kesim teknolojisi ile gerçekleştirmekteyiz.
 

CNC köprü kesim işleri 

Yüksek hassasiyette, titreşimsiz, maksimum kalitede otomatik 5 eksenli köprü kesim makinası ile hizmet vermekteyiz.

Antalya cnc seramik kesim yapan firmamız, Waterjet( Sujeti ) ve CNC köprü kesim teknolojisi ile Türkiye geneline cnc seramik kesim yapmaktadır.