Hizmetler

Waterjet Kesim

Waterjet Kesim

SuJeti (Waterjet) teknolojisini kullanarak 0,1mm den 200 mm kalınlığa kadar tüm yapay ve doğal malzemeleri milimetrik hassasiyette istemiş olduğunuz her şekil ve formda kesebiliriz.

Titanyum, Alüminyum, Bakır, Pirinç, Kurşun, Bronz, Çinko, Zırh çeliği, Hardox, Alaşımlı Çelikler, Sertleştirilmiş Çelikler, Takım Çelikleri Karbon Fiber, Kompozit malzemeler, Elyaf, Taş yünü, Cam elyafı, Kaplamalı levhalar, Boyalı levhalar, Kurşun geçirmez malzemeler, Kurşun geçirmez cam, Lamine cam, Mermer, Granit, Bazalt, Andezit gibi tüm doğal taşlar, Seramik, Granit Seramik, Porselen seramik Çini, Karo gibi sert zemin kaplamaları, Sinterflex Cam seramik gibi duvar kaplamaları Vinil, Linolyum gibi esnek zemin kaplamaları, Kauçuk, lastik, gibi esnek malzemeler, endüstriyel Seramik gibi çok sert yapay malzemeler,Teflon, Silikon gibi yumuşak plastikler,farklı malzemelerin kesilerek birbiri içerine montajı gibi çalışmalar Tokstone uzmanlığı ile uygulanmaktadır.

Dekoratif ürünlerin tasarımını ve imalatını waterjet kesim teknolojisi ile gerçekleştirmekteyiz.

Waterjet kesim firması olarak sahip olduğumuz waterjet kesim teknolojisi ile waterjet kesim ve fason waterjet kesim hizmeti vermekteyiz. Mermer, porselen, granit, seramik gibi malzemeleri projelerinde kullanılmak üzere dekoratif kesim gerçekleştirmekteyiz.
 
Firmamıza gönderdiğiniz dosyaların ve çizimlerin su jeti makinelerimiz ile fason waterjet kesimini yapmaktayız.
 

Waterjet ( Sujeti ) ve CNC köprü kesim

Waterjet ( Sujeti ) ve CNC köprü kesim konusunda ve üretim parkuru ile en öne çıkan firmamız, bünyesinde barındırdığı waterjet makinaları ile yenilikçi teknolojiyi takip etmektedir. 

Antalya waterjet firması olarak Türkiye geneli waterjet kesim hizmeti vermekteyiz.