Hizmetler

5 Eksen Waterjet Kesim

5 Eksen Waterjet Kesim

SuJeti (Waterjet) teknolojisini kullanarak 0,1mm den 200 mm kalınlığa kadar tüm yapay ve doğal malzemeleri milimetrik hassasiyette istemiş olduğunuz her şekil ve formda üretmekteyiz.  

Ayrıca yüksek kırılganlığa sahip porselen mutfak tezgah malzemelerinin üst düzey hassasiyetle 45 derece açı ile imalatını yapmaktayız. 
 
Titanyum, Alüminyum, Bakır, Pirinç, Kurşun, Bronz, Çinko, Zırh çeliği, Hardox, Alaşımlı Çelikler, Sertleştirilmiş Çelikler, Takım Çelikleri Karbon Fiber, Kompozit malzemeler, Elyaf, Taş yünü, Cam elyafı, Kaplamalı levhalar, Boyalı levhalar, Kurşun geçirmez malzemeler, Kurşun geçirmez cam, Lamine cam, Mermer, Granit, Bazalt, Andezit gibi tüm doğal taşlar, Seramik, Granit Seramik, Porselen seramik Çini, Karo gibi sert zemin kaplamaları, Sinterflex Cam seramik gibi duvar kaplamaları Vinil, Linolyum gibi esnek zemin kaplamaları, Kauçuk, lastik, gibi esnek malzemeler, endüstriyel Seramik gibi çok sert yapay malzemeler,Teflon, Silikon gibi yumuşak plastikler, farklı malzemelerin kesilerek birbiri içerine montajı gibi çalışmalar Tokstone uzmanlığı ile uygulanmaktadır. 
 
Dekoratif ürünlerin tasarımını ve imalatını waterjet kesim teknolojisi ile gerçekleştirmekteyiz. 
 
Waterjet kesim firması olarak sahip olduğumuz waterjet kesim teknolojisi ile waterjet kesim ve fason waterjet kesim hizmeti vermekteyiz. Mermer, porselen, granit, seramik gibi malzemeleri projelerinde kullanılmak üzere dekoratif kesim gerçekleştirmekteyiz. 
 
Firmamıza gönderdiğiniz dosyaların ve çizimlerin su jeti makinelerimiz ile fason waterjet kesimini yapmaktayız. 
 

Waterjet ( Sujeti ) ve CNC köprü kesim 

Waterjet ( Sujeti ) ve CNC köprü kesim konusunda ve üretim parkuru ile en öne çıkan firmamız, bünyesinde barındırdığı waterjet makinaları ile yenilikçi teknolojiyi takip etmektedir.  
 
Antalya waterjet firması olarak Türkiye geneli waterjet kesim hizmeti vermekteyiz. 

5 Eksen waterjet kesim teknolojisi ile 45 derece mermer kesim, dekoratif mermer kesim, 45 derece porselen kesim , dekoratif personel kesim, 45 derece seramik kesim , dekoratif seramik kesim, dekoratif granit kesim yapılabilmekteyiz. 
 

#su jeti kesim 
#45 derece mermer kesim 
#45 derece porselen kesim 
#45 derece seramik kesim 
#mermer cnc 
#porselen tezgah kesim 
#lamar porselen 
#marmicera porselen 
#dekton  #silestone   #laminam   #grandemassimo